Sancaktepe Adres Projesi

İstanbul’un parlayan yıldızlarından Tuzla-Aydınlı bölgesinde gerçekleştirdiği Dumankaya Adres Projeleri ile yatırımcısına %100’e kadar kâr olanağı sunan Dumankaya İnşaat, Sancaktepe Adres Projesi ile doğru yatırımın adresi olmayı sürdürüyor.

Dumankaya İnşaat tarafından Tuzla-Aydınlı teslim edilmiş 2500 konutun tescillenmiş başarısı, Sancaktepe Adres Projesi ile kaldığı yerden devam ediyor. Önceki yatırımcılarına çok kazandırmasıyla dikkat çeken Adres Projeleri, Dumankaya garantisiyle yeni yatırımcılarının ilgisine sunuluyor.

Dumankaya İnşaat’ın, geçmişteki Adres Projeleri’nde sergilediği inceliğini ve kalitesini bir kez daha ortaya koyacak olan proje, her detayı düşünülmüş tasarımıyla konut sahipleri için sadece bir yuva olmakla kalmıyor, yüksek standarttaki sosyal donatıları sayesinde sakinlerine eşsiz bir sosyalleşme imkanı tanıyor. Sektörün trend dokusunu da bünyesinde barındıran Sancaktepe Adres, geniş lobileri, yüzme havuzları, spor tesisleri, yürüyüş alanları, kafeterya, alışveriş merkezleri ve çocuklar için güvenli bir şekilde dizayn edilmiş oyun parkları gibi, son derece işlevsel birimlerden oluşan bir vizyonla huzurlarınıza geliyor.

İnşa edildiği bölgenin çehresini değiştiren Adres Projeleri’nin en yenisi olma özelliği taşıyan Sancaktepe Adres Projesi, şimdiye kadarki en iyi lokasyon seçeneğiyle yatırımcılarıyla buluşuyor. Kazananların tercihi Dumankaya’nın gelen yoğun talep üzerine sürdürme kararı aldığı proje, son yıllarda İstanbul’da gerçekleştirilen en saygın projelerin merkezi haline gelen Sancaktepe bölgesinde yer almasıyla da benzersiz bir yatırım fırsatı olarak öne çıkıyor.

Yapımı devam eden ve 2015 yılının son aylarında devreye girmesi beklenen metro ile birlikte kusursuz bir ulaşım kolaylığına erişecek proje, inşası tamamlandığında Avrupa’nın en büyük şehir hastanesiyle birlikte tam anlamıyla bir ilgi odağı haline gelecek bölgenin kalbinde yer alıyor. Bu özellikleri göze alınarak, uzmanlarca İstanbul’un Anadolu yakasının en çok değer kazanacak bölgelerinden biri olacağı öne sürülen Sancaktepe’de, yatırım amaçlı konut edinme konusuna yepyeni bir soluk getiren Sancaktepe Adres Projesi, sınırlı sayıda olan daireleriyle sadece en özel yatırımcıların sahip olabileceği özgün bir ayrıcalık olarak da göze çarpıyor.

Modern kent anlayışı çerçevesinde ve Dumankaya İnşaat güvencesiyle yükselecek Sancaktepe Adres Projesi, ilgilenen kişilere emsalsiz bir ev sahibi olma ve muhteşem bir yatırım fırsatını bir arada sunuyor. Siz de hayallerin bile ötesindeki bu projenin bir parçası olmak ve sınırlı sayıdaki daireler için ilk katılımcılar arasında yer alarak cazip fiyat avantajlarından yararlanmak istiyorsanız;  kazandıran ön talep formunu buradan doldurabilirsiniz.

0

Yorum Bırakın