Sancaktepe Adres Kazandırıyor

İstanbul’un yükselen değeri Tuzla-Aydınlı bölgesinde gerçekleştirdiği Dumankaya Adres projelerinin başarısı ile kazananların adresi olduğunu tescilleyen Dumankaya İnşaat, yeni projesi Sancaktepe Adres Projesi için de büyük rağbet görüyor.

Dumankaya İnşaat tarafından Tuzla-Aydınlı bölgesinde yapımı tamamlanan ve satışı kısa sürede tükenen 10 farklı Dumankaya Adres etabında şimdiye kadar teslim edilmiş 2500 konut, yatırımcısına %100’e varan bir kar sağlamış bulunuyor. Bu başarının haklı gururunu yaşayan Dumankaya, gelen devasa talep üzerine gerçekleştirme kararı aldığı Sancaktepe Adres Projesi ile yatırımcısı için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Ön talep toplamaya başlanmasının üzerinden oldukça kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen en yeni Adres Projesi için yatırımcıların sıraya girerek bir an önce Dumankaya ailesi arasında yer almak istedikleri görülüyor.
Bir Yuvadan Fazlası

Dumankaya İnşaat’ın, evvelki Adres Projeleri’nde sergilediği kalitenin ve inceliğini maddi anlamda da karşılığını bulmasının yatırımcının ilgisini Sancaktepe Adres Projesi üzerinde topladığı gözleniyor. Şu ana kadar ki en iyi konuma sahip Adres projesinde konut sahibi olacaklar için bir yuvadan fazlasını vaat eden proje, spor tesisleri, geniş lobileri, yürüyüş parkurları, kafeteryalar, alışveriş merkezleri ve çocuklar için güvenli bir şekilde tasarlanmış oyun sahaları gibi bütünsel birimlerden oluşan çok yönlü bir anlayışla beğenilerinize sunuluyor.

Eşsiz Konumlu Sancaktepe Adres Kazandırıyor

Kazananların tercihi Dumankaya’nın son yıllarda İstanbul’da gerçekleştirilen itibar derecesi en yüksek projelerin merkezi haline gelen Sancaktepe bölgesinde inşasına başlayacağı Sancaktepe Adres, yapımı devam eden ve 2015 yılının son aylarında devreye girmesi beklenen metro ile birlikte kusursuz bir ulaşım kolaylığına erişiyor. Tamamlandığı anda Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine ev sahipliği yapacak bölge, Dumankaya İnşaat’ın emsalsiz projesiyle beraber düşünüldüğünde yatırımcılar için benzersiz bir fırsat sunuyor. Uzmanlar tarafından İstanbul’un Anadolu yakasının en gelecek vaat eden bölgelerinden biri olarak gösterilen Sancaktepe’de yükselecek proje yalnızca sınırlı sayıdaki şanslı yatırımcının sahip olabileceği bir öncelik olarak da dikkat çekiyor.

Kente kimlik katan yaşam alanları yaratma konusunda yarım asrı aşan deneyime sahip Dumankaya İnşaat, Sancaktepe Adres projesinde yer alarak kazanmayı alışkanlık haline getirmek isteyen yatırımcılarının gösterdiği büyük ilgiye teşekkür ediyor. Siz de Dumankaya İnşaat güvencesiyle Sancaktepe’de de kazanmak ve sınırlı sayıdaki daireler için ayrıcalıklı kişiler arasında yer alarak cazip fiyat avantajlarından yararlanmak istiyorsanız; Sancaktepe Adres web sitesini ziyaret edebilir veya 444 7 222 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

1

Yorum Bırakın