Sağlıklı Yaşam Buluşmaları Başladı

Dumankaya hi-Fit projesinin geleceğe dönük hizmetleri ve ayrıcalıklı yaşam konsepti ile 4 Mayıs Pazar günü itibariyle “Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Buluşmaları” başladı.

Diyetkolik.com işbirliğinde gerçekleştirilecek buluşmaların ilkinde, Beslenme Uzmanı Diğdem Özkahya ile “Popüler Diyetler, Sağlıklı Beslenmenin Püf Noktaları ve Yaza Zinde Hazırlanma” konulu sunum gerçekleştirildi.
Bölgeden ve satış ofisi ziyaretçilerini katıldığı sunumda beslenme hakkında bilinen yanlışlar değerlendirilirken, diyetisyen Diğdem Özkahya katılımcıların sorularını yanıtladı. Sunum sonrasında dileyen katılımcıların yağ ölçüm cihazında vücut analizi yapıldı ve bireysel olarak beslenme ve spor alışkanlıklarına göre tavsiyelerde bulunuldu. Ziyaretçilerin çocuklarıyla katıldığı etkinlikte spora yönelik oyunlar oynanırken, ikramları kalori değerleri ve içeriğine göre uyumu ölçüldü.

İlerleyen haftalarda spor aktiviteleri, anne çocuk aktiviteleri, moda- kozmetik ve teknoloji konularında uzman konukların katılımı ile devam edecek olan “hi-Fit Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Buluşmaları”nda bu haftasonu Anneler Günü’ne özel konseptle anne ve çocuk yogası gerçekleştirilecek.

Dumankaya hi-Fit projesi detayları için tıklayın!

0

Yorum Bırakın