Flex Office Bahçeşehir’in Tek Home Office Kulesi

İstanbul’un en gözde yatırım alanlarının başında gelen Bahçeşehir’de 38 katlı bir ofis projesi olarak yükselen  Flex Office Bahçeşehir, kazananların adresi Dumankaya İnşaat güvencesi ve Bahçeşehir’in tek home ofis kulesi olma ayrıcalığı ile beğenilerinize sunuluyor.

Kente kimlik katan yaşam alanları sunmaya devam eden Dumankaya İnşaat’ın İstanbul’un yükselen değeri Bahçeşehir Esenyurt bölgesinde gerçekleştireceği  Flex Office Bahçeşehir, 32 katında bulunan 300 ünitesi ile yatırımınızı en kısa sürede kazanca dönüştürmenizi vaat ediyor. Vizyon ve İkon projelerinin yarattığı pozitif ivme ile yatırımcılarının gözündeki yerini daha da pekiştiren Dumankaya, bu projelerin sağladığı yüksek karlılığın da etkisiyle henüz tanıtımını gerçekleştirmediği home ofis projesi  Flex Office Bahçeşehir için 101 bin TL’den başlayan fiyatlarla 28 Şubat’ta start verdiği ön satışlarda daha şimdiden %60 gibi rekor denebilecek bir oran yakalamış bulunuyor.
Ofis projesi kapsamında akla gelebilecek hukuk, marka tescil, tercümanlık ve muhasebe gibi danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra depo ve arşiv alanları, toplantı odaları gibi destek birimlerini de bünyesinde barındırmasıyla dikkat çeken  Flex Home Office Bahçeşehir, kat bahçelerinde yer alan özel çalışma alanlarıyla da kusursuz bir çalışma ortamı sunuyor. Dumankaya İnşaat’ın eşsiz tasarımı ve en ince ayrıntısına kadar düşünülerek dekore edilmiş ofisleri ile home ofis konseptine yeni bir soluk getiren  Flex Bahçeşehir, sekretarya, misafir karşılama ve lobi hizmetleriyle de yatırımcısına emsalsiz bir ilk izlenim avantajı sağlıyor.

Atatürk Havalimanı ve yapılmakta olan 3. havaalanına yakınlığıyla fazlasıyla cazip bir konumda bulunan  Flex Office Bahçeşehir, farklı ihtiyaçlara yönelik her tür tarza göre şekillendirebileceğiniz esnek bir kullanım kolaylığını da beraberinde getiriyor. Bölgenin temel dinamikleri göz önüne alınarak tasarlanan ve talepler doğrultusunda geliştirilen proje, daha önce Dumankaya projeleri içerisinde yer almış ve kazanmayı alışkanlık haline getirmeyi hedefleyen yatırımcılar tarafından cazibe merkezi görülerek çok kısa sürede büyük satış rakamlarına ulaşmayı başarıyor.

Telefonlarınızın özel olarak yetiştirilmiş sekreterlerce şirket adınız belirtilerek açıldığı, misafirlerinizin ve sizin rahatınıza yönelik birbirinden leziz ikramların sunulduğu, fatura derdinizin olmadığı ve fark yaratan nice özellikle donatılmış konseptiyle yatırımcısına muhteşem bir konfor sunan  Flex Office Bahçeşehir ailesi arasında ilk fiyat avantajlarından yararlanarak yer almak ve proje hakkında bilgi almak için http://bit.ly/flexofficebahcesehir adresini ziyaret edebilir veya 444 7 222 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

0

Yorum Bırakın