Dumankaya’dan Türkiye’nin Yarınları İçin Tam Destek

Türkiye’nin gayrimenkul platformu GYODER, ev sahibi olmak veya ticari bir ünite satın almak isteyenlere çok uygun fırsatlar sunuyor. Kampanyanın kapsamında gayrimenkul yatırımcısı birçok başarılı şirket bulunuyor. Türkiye’nin en başarılı projelerine imza atan  Dumankaya İnşaat’ın da bazı projeleri kampanya kapsamına alınıyor. Gayrimenkulde Güç Birliği kampanyası  bir yandan ülkenin ekonomisini canlandırarak milli bir görevi yerine getirirken bir yandan da katılımcılar için büyük satın alma kolaylıkları sağlıyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen beş yaşam alanı geliştirici şirketinden biri olan Dumankaya İnşaata ait, 495 daire ve 187 ticari ünite, yeni sahiplerinin hayatını güzelleştirmek üzere kampanyaya dahil oluyor. Mozaik, Modern Vadi, Ritim İstanbul ve Horizon projelerinde yer alan mülklere 1 – 31 Ağustos arasında çok özel satın alma fırsatları uygulanıyor. İlk olarak peşinat oranı %25’ten %20’ye indirilerek, yatırımın ilk adımında büyük bir kolaylık sağlanmış oluyor. Üstelik ödemelerinizi kolaylaştırmak amacıyla, 120 ay vadeli ve sadece %0.7 faizli kredi olanağı da hizmetinize sunuluyor. Bu elverişli koşullarda size sadece hayalinizdeki Dumankaya projesini seçmek kalıyor.

Bahçeşehir’deki Son 2 Kule

modern kule

Dumankaya Modern Vadi

Kampanyaya dahil olan projeler arasında bulunan Dumankaya Modern Vadi, Esenyurt- Bahçeşehir’de yer alıyor. Huzurlu bir yaşam isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat olan Modern Vadi projesi, biri sağlık ve spor diğeri ise home-office konseptinde gerçekleşen kuleleri ile farklılaşıyor.

 

An’ın Ritmini Kaçırmak İstemeyenlere

ritim istanbul
Dumankaya Ritim İstanbul

Ritim İstanbul projesi, Anadolu Yakası’nın en güzel semtlerinden Maltepe’de, Adalar manzarası ve kolay ulaşım koşullarını bir arada sunan bir fırsat olarak beğeninize sunuluyor.

 

Şehrin Merkezinde Doğayla İç içe Ferah Bir Yaşam

mozaik
Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik projesi ise İstanbul’un kozmopolit yapısı ve kültürel zenginliğini kendisine örnek alıyor ve birbirinden farklı mimari yaklaşımlara ev sahipliği yapıyor. Sancaktepe’de bulunan yaşam alanında şehrin hareketliliğinde güvenli bir yaşam sizi bekliyor.

Büyüleyici Bir Deniz Manzarası

horizon
Dumankaya Horizon

Anadolu Yakası’ndan vazgeçemeyenler için ise, Dumankaya Horizon’ın Kartal sahilinde bulunan lüks yalı daireleri mükemmel bir tercih oluyor. Horizon size, büyüleyici bir deniz manzarası eşliğinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Üstelik Kartal semtinin ulaşım açısından elverişli konumu da hayatınızı kolaylaştırıyor.

damga_326986880

GYODER’in bu anlamlı kampanyası ile, elverişli ödeme koşullarından faydalanarak hayalinizdeki mülke kavuşabilirsiniz.

Dumankaya İnşaat yaşam alanlarında sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu bir hayat  sürmek için ilk adımı 1 – 31 Ağustos tarihleri arasında atabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız!

 

1