Dumankaya Miks Kazandıracak

Yanı başına açılacak metro istasyonu, İstanbul’un parlayan yıldızı Halkalı Atakent’in merkezinde yer alan ve bölgenin tek AVM’si konumundaki Dumankaya Miks’e ulaşımı daha da kolaylaştıracak; buraya yatırım yapan kazanacak!

Uluslararası para piyasalarının istikrarsızlığı nedeniyle sıkça yaşanan ani ve sert kur değişiklikleri; global politik gelişmelere doğrudan bağlı öngörülemez borsa hareketleri ve bütün bunlardan etkilenen mal ve hizmet piyasasındaki olumsuz rüzgarlarla düşen faizlere bakıldığı zaman, günümüzde, en kârlı yatırımın gayrimenkule yapılan yatırım olduğu görülmekte. Ancak, gayrimenkul yatırımı yapılırken projeyi, müteahhit firmayı ve en önemlisi de gayrimenkulün bulunduğu lokasyonun gelecek vadedip etmediğini incelemek, çok önemli.

Türkiye’de sayısız örnek projeye imza atarak ülkenin en saygın ve güvenilir firmaları arasındaki ayrıcalıklı konumuna ulaşmış Dumankaya İnşaat‘ın, Avrupa yakasının parlayan yıldızı Halkalı Atakent bölgesinde Emlak Konut ortaklığıyla hayata geçirdiği Dumankaya Miks, yatırımcılar için çok kazandıracak bir seçenek olarak kendini gösteriyor. Projenin lokasyonu, ulusal ve uluslararası birçok muteber araştırma kuruluşunun projeksiyonlarıyla da en çok değer kazanacak bölgeler arasında gösteriliyor.

Yeşilköy Atatürk Havalimanı, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Olimpiyat Stadı, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İstoç ve Mobilyacılar Çarşısı’nın yanı başında yükselen proje; bölgede yer alan on binlerce konutta yaşayan insan sirkülasyonu potansiyelinin de eklenmesiyle, bölgedeki tek AVM olarak zaten önemli ölçüde büyük bir ticari hareketliliğin odağı olmaya aday. TEM otoyolu üzerinde yer alması ve Türkiye’nin ilk Temapark‘ına da komşu olması sayesinde yerli ve yabancı yatırımcılar için oldukça cazip bir hâle gelerek, şimdiden yoğun talep almaya başlamış olan Dumankaya Miks dahilindeki ticari alanlara yapılan yatırımlar, karşılığını daha faaliyete geçmeden verir hâle gelmiş durumda.

Bölgeye yapılan alt yapı yatırımları hiç hız kesmeden devam ederek Halkalı Atakent‘teki yaşam standardının durmadan gelişeceğinin açık göstergesi olarak kabul ediliyor. Son gelişmeler doğrultusunda, metro istasyonunun Dumankaya Miks’e çok yakın bir bölgeye konumlandırılacağının kesinleşmiş olması; proje dahilindeki ticari alanlar için AVM’deki insan trafiğinin artması, dolayısıyla da daha çok iş hacmi, daha çok kârlılık anlamını taşıyor. Karşısındaki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’yle arasına açılacak metro istasyonu, Dumankaya Miks’in, lokasyon olarak Halkalı Atakent’in kalbi konumuna geleceğini gösteriyor.

Geleceğinin çok daha parlak olacağı artık aşikar olan Halkalı Atakent’in merkezinde yer alan, bölgenin tek AVM’sindeki son kalan 37 ticari alandan birine yatırım yaparak kazanmaya başlamak için vakit kaybetmeden buradan kaydınızı yaptırın; ihaleyi kaçırmayın!

0

Yorum Bırakın