Dumankaya Gebze-Çayırova Konut Projesi

Gebze-Çayırova hattında ve metropol hayatının kalbine uzanan bir noktada inşa edilmesi planlanan Dumankaya Gebze Konut Projesi, şehrin tüm olanaklarına şehirden kopmadan ulaşmanızı hedefliyor.

Kocaeli’nin en değerli bölgesinde yükselecek olan Dumankaya Gebze Bölgesi Konut Projesi ile kusursuz bir yuva hayaliyle yaşayanlar için yeni bir dünyanın kapıları aralanıyor. İstanbul ve Kocaeli arasında, Gebze-Çayırova bölgesinde yar alan 142 dönümlük arazi üzerine kurulması planlanan Dumankaya projesi, Dumankaya İnşaat’ın bugüne dek yaptığı en büyük konut projesi olarak da göze çarpıyor.

Gebze-Çayırova’da yatırım amaçlı konut projesi olgusuna da yeni bir soluk getiren proje, konum itibariyle üniversite yerleşkeleri, sanayi merkezleri, kurumsal şirketler ve özellikle de bankaların teknoloji üslerine oldukça yakın bir noktada bulunuyor. Bu eşsiz proje ile bölgede çalışan fakat ikamet adresi olarak İzmit ve İstanbul’u tercih etmek zorunda kalan kişiler için hem muhteşem bir ev edinme, hem de emsalsiz yatırım amaçlı konut projesi içerisinde yer alma fırsatı sunuluyor.

Geçmişteki tüm Dumankaya projelerinde olduğu gibi, öncelikleriniz düşünülerek inşa edilecek projede, 3 etap ve 4500 konuttan oluşuyor. Yapımı süren 3. Köprü ve tamamlanmasına az bir süre kalan Körfez Geçiş Köprüsü yakınında yer alması, projeyi, Bursa, Yalova, İzmit ve İstanbul arasında yükselen bir cazibe merkezi haline getiriyor. Körfez Geçiş Köprüsü’nün 2015 yılı sonunda bitirilmesi ile birlikte Dumankaya’nın bu projesi ile İzmir arası 3,5 saate iniyor.

Türkiye’de inşa edilmiş dev konut projeleri arasında en iddialılardan biri olacak olan proje, 1 milyar liraya ulaşması beklenen yatırım değeri ile 20 bin kişiye hayallerinin ötesinde bir yaşam alanı vaat ediyor. Şehrin karmaşasından uzakta, yüksek kalite standartlarında, keyifle yaşayabileceğiniz, çocuklarınızın ise sosyalleşerek ve güvenli bir şekilde büyüyebileceği Dumankaya konut projesi ile bütün bölgenin çehresi değişiyor.

Gebze-Çayırova bölgesinde, adeta şehir içinde yeni bir şehir kurularak, daha önce görmediğiniz bir konsepte kavuşacak Dumankaya konutlarının, proje çizimleri ve diğer tüm hazırlıkların tamamlanmasının hemen ardından beğenilerinize sunulması planlanıyor. Siz de Dumankaya tarihinin en büyük konut projesine dâhil olmak ve ilk fiyat avantajlarından yararlanmak istiyorsanız;  buradan ön talep formunu doldurabilirsiniz.

0

Yorum Bırakın