Dumankaya Gebze Çayırova 

Dumankaya İnşaat, yeni projesiyle İstanbul ile iç içe konumdaki yıldızı parlayan Gebze Çayırova bölgesinde ev sahibi olmak isteyenler için kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Gayrimenkul yatırımı yapacaklar; satın alacakları mülkün, merkezi, ulaşım sorunu yaşanmayacak bir lokasyonda yer almasını ister. Yatırımlarının değer kazanacağından emin olmak adına alışveriş merkezi, okul, hastane, havaalanı gibi yoğun insan sirkülasyonu yaşanan tesislere yakın olmasını; ticaret, bilim ve sanayi odaklarına doğrudan erişiminin bulunmasını tercih ederler.

Yüksek prim yaparak yatırımcıya çok kazandıracak bir bölge olarak dikkat çeken ve İstanbul’la birleşmiş durumdaki Gebze’de hayata geçirilecek Dumankaya Gebze Çayırova projesi de yatırımcıların aradığı bütün kriterleri fazlasıyla karşılayan bir proje olarak yükselmeye başladı.

Şehrin keşmekeşinden uzak ama kentin bütün olanaklarına sahip bir konumda bulunan 142 dönüm arazi üzerine kurulu dev Dumankaya Gebze Çayırova projesinde yer alan 5000 konut, bu bölgede ev satın almak isteyenler için bulunmaz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Sadece geçtiğimiz 2014 yılında 26 milyonun üzerinde yolcuya ev sahipliği yapan Sabiha Gökçen Havaalanı’nın yanı sıra İstanbul Park (Formula), Viaport Otel ve inşaatı tamamlanmak üzere olan Viaport Fuar-Kongre Merkezi gibi yıl boyunca milyonlarca ziyaretçiyi kendisine çeken tesislerin bulunduğu bir bölgede yer alan Dumankaya Gebze Çayırova, Sabancı Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve Koç Lisesi gibi saygın eğitim kurumlarına da komşu durumda. Yine aynı bölgede bulunan TÜBİTAK da projeye oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

Gebze Organize Sanayi Bölgesi ile birlikte denizcilik sektöründe İstanbul’un, hatta Türkiye’nin en önemli firmalarının yerleşik olduğu Tuzla Tersanesi, bölgede yoğun bir ticari faaliyet sürdürülmesini sağlayarak bölgeye 12 ay boyunca hareketlilik kazandırıyor.

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Anadolu Sağlık Merkezi’ne yakınlığıyla sağlık merkezlerine erişimin çok kolay olduğu dev konut projesi, civarındaki Viaport AVM, Atlantis AVM, Neomarin AVM, Pendora AVM ve Metro AVM gibi alışveriş merkezleri sayesinde sosyal yaşamın da kalbinde yer alıyor.

Yatırımcılar arasında popülerliği gün geçtikçe artan bir bölgede, merkezi bir konumda yer alan projenin bir diğer önemli avantajıysa, adı başarılı projelerle birlikte anılır olmuş Dumankaya İnşaat tecrübesi ve güvencesiyle inşa ediliyor olması.

Şehrin gürültüsünden ve yoruculuğundan uzak ama bütün imkânlarından kolayca faydalanabilinecek bir konumda ev satın almak isteyenler için doğayla ve yeşille iç içe, şık ve bütün detayların düşünüldüğü bir mimariyle cazip bir seçenek olarak öne çıkan Dumankaya Gebze Çayırova projesindeki sınırlı sayıda konut için ön talepler alınmaya başlandı bile.

Doğru yerde, doğru yatırım fırsatından yararlanmak isteyenlerin ön talep formunu doldurmaları yeterli.

0

Yorum Bırakın