Benzersiz Manzarayı ve Deniz Kokusunu Bir Araya Getiren Proje : Dumankaya Horizon

Yenilikçi projeleri, yaşanabilir yaşam alanlarıyla buluşturan Dumankaya, manzaranın ve denizin keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz Dumankaya Horizon Projesi ile benzersiz bir yaşamın kapılarını açıyor. Anadolu Yakası’ının en prestijli Sahil Yolu’nda yer alan yalı daireleriyle yeni ufuklara yelken açmanızı sağlayacak proje, deniz manzarasını evinizin rahatlığında yaşamanızı sağlıyor.

Dumankaya Horizon ile Yeni Ufuklara Yelken Açın

Özellikle şehir hayatının getirdiği zorluklar, gerilim ve kalabalıktan bir nebze olsa da kaçabileceğiniz ve huzur bulabileceğiniz en önemli yer evinizdir. Gerek manzarası gerekse konumu itibariyle konforlu ve yaşanabilir olması yaşam kaliteniz açısından oldukça önemli faktörlerdir. Denizin kıyısında eşsiz bir manzaraya sahip Dumankaya Horizon projesi, tam olarak da bu amaçla kurulan benzersiz bir yaşam alanı projesidir.

Gerek yatırımcılar gerekse ev sahipleri için benzersiz projeler sunan Dumankaya, yine benzersiz bir projeye imza atıyor. Evinizin rahatlığında deniz manzarasına sahip olabileceğiniz eşsiz daireler, farklı beklentileri olan bireyler için rezidans konforunu ve lüksü bir araya getiriyor. Geniş yaşam alanı konforunu tüm rezidanslarda hissedebileceğiniz daireler, huzurlu bir yaşam sürmenizi amaçlıyor.

Manzaranın Keyfini Evinizin Konforunda Yaşayın

Gün içerisinde maruz kaldığınız şehir yaşamının olumsuzluklarından kurtularak, huzur dolu manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz villa tipi rezidans konutları, konforlu bir yaşam için tüm ihtiyaçlarınızı ayağınıza seriyor. Şehrin getirdiği tüm olumsuzlukları arkanızda bırakarak, huzurlu bir yaşama adım atabileceğiniz proje, bünyesinde barındırdığı lüks alışveriş mağazaları, spor ve yaşam merkezleri ve dünyaca ünlü lezzet markaları ile de konforunuzu maksimuma çıkarmayı hedefliyor.

Akşam işten geldiğinizde ya da hafta sonu ailecek vakit geçirmek istediğinizde sunduğu sosyal imkanların yanı sıra manzaranın tadını da çıkarabileceğiniz Dumankaya Horizon yaşam projesi, dinginliğinizi ve huzurunuzu yeniden kazanmanızı amaçlıyor. Yeni ufuklara dokunmanızı ve ev yaşamının tüm zevklerini hissetmenizi amaçlayan yatay villa tipi proje, manzara tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmaya hazırlanıyor.

Teknolojinin Huzur ile Birleştiği Rezidans

Yıllardır binlerce aileyi ev sahibi yapan ve hayalleri ile buluşturan Dumankaya İnşaat kalitesi ve güvencesi ile hemen teslim alabileceğiniz Horizon projesi, akıllı ev sistemleri ile donatılmış yapısı ile de dikkat çekiyor. Zaman tasarrufu, konfor ve kişiselleştirilebilir ev ekonomisi yaratan akıllı daire sistemi ile donatılmış yaşam alanları, huzurlu bir ev yaşamı önündeki tüm engelleri ortadan kaldırıyor. Klimadan ev perdelerine, musluklardan ışıklara kadar tüm detayları birkaç tuşa basarak kontrol edilebilir bir hale getiren proje, evinizin her bir köşesinde manzaranın ve denizin keyfini yaşamanızı sağlıyor.

İster manzaranın tadını çıkarabileceğiniz isterseniz deniz kokusunu içinize çekebileceğiniz geniş yaşam merkezleri ile her zaman eve dönmenizi sağlayacak bu eşsiz projede yer almak için Dumankaya İnşaat ile irtibata geçebilir, daireleri inceleyebilir ve hayallerinizi ertelemeden ev sahibi olabilirsiniz.

1