Aydınlatma Seçiminde Püf Nokta: Kitap Okuma Köşesi

Lambader modelleri Daha çok salon ve oturma odalarında tercih edilen lambader modelleri, loş ve bir o kadar da hoş ışık yayan ayaklı bir aydınlatma ürünüdür. Kullanışlı olmasının yanı sıra çok dekoratiftir. Dekoratif özelliği, kullanışlılığının daha ötesinde diyebiliriz.  Ağırlıklı olarak dekoratif şıklığı ile evlerde yer aldığını görmek mümkün.

Sadece görünüm için lambader modeline ne ihtiyaç var diye kendi kendinize düşünebilirsiniz.  Eve geldiğinizde huzur veren ve aynı zamanda sizi rahatlatan bir ışık düzeyi, lambader ile evinize saçılabilir. Kitap veya dergi okurken de lambader modelleri çok fazla işinize yarayacaktır. Bunu da unutmayın. Çünkü yaydığı ışık gözü yormaz ve yazılara odaklanmanızı sağlar. Kitap okuyacağınız ya da çalışacağınız alanda stilinize uygun lambaderler kullanabilirsiniz. Bu mekanlarda özellikle sabit bir aydınlatma tercihi yapmamalısınız. Lambaderlerin bu fonksiyonel yönleri okuma köşeleri için idealdir. Üstelik lambaderin boyunu kendinize göre ayarlayabilir, hareket eden başlığı sayesinde ışığı istediğiniz yere de doğrultabilirsiniz.

Sadece modern evler için mi lambader kullanılır?

Net bir şekilde hayır cevabını verebiliriz. Farklı tarz ve zevklere göre lambader modelleri üretilmekte ve satılmakta. Evinizin dekoruna uygun çizgide bir lambader satın almanız uygun olacaktır. Tasarımı ve büyüklüğü ihtiyacınıza göre yön alabilir.

Dumankaya 3D Dizayn

kitap okuma

0

Yorum Bırakın