12 Soruda Dumankaya Fifti-Fifti Modeli

Dumankaya Fifti-Fifti Modeli ile yarı fiyatına ev nasıl alınır?

  1. İster %25 veya %50 arasındaki kısmı peşin öder,
    kalanı için de anlaşmalı bankalardan kredi kullanırsınız. İsterseniz de daire fiyatının tamamını peşin ödersiniz.
  2. Hemen evinizin tapusunu alır, evinizi 10 yıl boyunca Dumankaya’ya kiralama yetkisi ile verirsiniz.
  3. Dumankaya, 10 yıl boyunca her ay evin %50’sine denk gelen kredinizin aylık taksitlerini size “değer destek modeli” ile geri öder.

 

12 Soruda Dumankaya Fifti-Fifti Modeli

Fifti-Fifti modeli şimdilik Dumankaya Miks, Dumankaya hi-Fit ve Dumankaya Flex Office projelerindeki konutlar için geçerlidir.

Dumankaya’nın size yapacağı ödemeler, 10 yıl sonunda ev bedelinin yarısını ve kredi tutarınızı tamamını karşılayacak.

Dumankaya sizden aldığı kiralama yetkisi karşılığında 10 yıl boyunca her ay size ödeme yapar. Siz de bu ödemelerle her ay konut kredinizi kendiniz ödeyebileceksiniz.

Ödemeniz alacağınız evin %50’sine kredi çekmeniz durumunda bankaya ödeyeceğiniz aylık tutara denk gelmektedir.

Hayır şart değil. Fifti-Fifti modelinde isterseniz evinizin minimum %25’e kadar olan tutarını peşin ödeyebilirsiniz. Dumankaya her durumda size yeni evinizin %50’lik kısmını geri ödeyecektir.

Fifti-Fifti modelini benzersiz kılan özellik, 52 yıllık deneyimiyle Türkiye’de konut sektörünün süper markası olan Dumankaya gücüyle sunulmasıdır. Ödemeleriniz Fifti-Fifti sistemiyle Dumankaya güvencesindedir.

Fifti-Fifti modelinde eviniz 10 yıl boyunca Dumankaya güvencesiyle kiralanmaktadır. Evinizi kullanmak isterseniz kiracınızın yerine kendiniz geçerek sistemin kazançlarından faydalanabilirsiniz.

Elbette. Eğer sözleşme başlangıcından itibaren ilk iki sene içerisinde evinizi satmak isterseniz aldığınız ödemelerin hiçbirini geri ödemeden evinizi satabilirsiniz. İlk iki sene sonrasında evinizi satmak istediğinizde ise aldığınız ödemelerin tamamının geri ödenmesi koşuluyla evinizi satma imkanınız bulunmaktadır.

Türkiye’nin kazanç oranı en yüksek projelerine imza atan Dumankaya, Fifti-Fifti modeli ile evinizin 10 yıl sonraki değerini koruyacak bir ödeme planlaması yapar. Dumankaya’nın size ödeyeceği rakamlar evinizin piyasa değerinin üzerinde olacağı için hem evinizin değeri yükselir, hem de prim potansiyeli artar.

Fifti-Fifti modeliyle ev bedelinizin yarısını Dumankaya ödediğinden konut için ayırdığınız bütçeyle birden fazla ev alabilirsiniz.

Evet. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yıllardır uygulanan bu model Türkiye’de ilk kez Dumankaya tarafından uygulanıyor.

Evinizin 10 yıllık doğal yıpranma payının dışında en iyi koşullarda teslim alırsınız.

Dumankaya Fifti-Fifti hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

0